Haydn-Popper Cello Concerto 1st Movement

Anqi Chen

Beijing Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: 7 - 9 години

ChenXiang-Pezzo_capriccioso-Op.62(Tchaikovsky, Pyotr)

ChenXiang-Suite_No3_BWV1009-prelude

chenXiang

Xuhui District, Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Sonata in D major III. Locatelli

ELFENTANZ. Violoncello. D. Popper, Op. 39. ORIENTALE. Spanish Dance No. 2, Opus 37 for Cello and Piano. ENRIQUE GRANADOS

Feiyue Dai

Pudong New Area,Shanghai,China Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Piatti: 12 Capricci Op. 25 for Cello solo: No.12 Allegretto

Hao Shen

Xuhui District, Shanghai, China Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

Paganini.Cantabile

Kim Anastasia

Tashkent Узбекистан

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

Violin solo - Carl Bohm Cavatina op. 314

LURDA SONGAILAITE

Kaunas Литва

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Beethoven: Ode to Joy

New World Youth Chamber Players

Shenzhen Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Първа група: до 18 г. включително

Vivaldi: Concerto in B minor RV. 580, for four violins, 1st mov.

New World Youth Chamber Players

Shenzhen Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Първа група: до 18 г. включително

Antonio Vivaldi - Violin Concerto in g-minor

PATRICIJA ZEBUOLYTE

Kaunas Литва

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Carl Bohm "Perpetuum mobile"

Ringailė Ramašauskaitė

Babtai Литва

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

C. Saint-Saëns Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33, I. Allegro non troppo

Ruoxi Jing

Beijing Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

F. Longay "Meadow minuet"

SAULĖ BANKIETAITĖ

Kaunas Литва

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

David. Popper,Elfentanz(Dance of the Elves), Op.39

SHEN MENGTONG

Beijing Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Jaoa Teixeira Guimaraes - Sound of Bells

Simona Nesteckytė

Kaunas Литва

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

1) H.Wieniawski - Obertas

2) P.Rode-Caprice No. 2

Violetta Borecka

Poznan Полша

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Max Reger Suite No.1 Op.131 Vivace

Yayun Qiu

Beijing Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

J Haydn Cello Concerto No 1 C major Allegro molto (movement 3)

Yihao Kuang

Ninan Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Boccherini Cello Sonata No. 3 in G major, 1st and 2nd movements Composer: Luigi Boccherini

Yuxin Wang

Beijing Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: 7 - 9 години

Vivaldi: Concerto in G Minor for two cellos, RV 531, 1st mov. (1st cello part)

Zhenyu Gan

Shenzhen Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Seitz Violin Concerto No.5, 1st mov.

Zhiqing Zheng

Shenzhen Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Първа група: до 6 години

1. G. F. Handel: Bourree/ 2. Rentarō Taki: The Moon over the Ruined Castle

Zhixuan Yu

Shenzhen Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: 7 - 9 години

Saint Saens Havanaise, Op 83 1

Zihan Zhu

Ji Nan Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Shostakovich Cello Concerto No.1 in E-flat major, Op. 107, Mov. I

Zixiong Zhao

BEIJING Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

Edward Elgar Concerto for Cello and Orchestra in E minor, op. 85

Zixuan Yi

Beijing Китай

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

"Стуяновата майчица" по мотиви на Атанас Вълчев

Антония Анатолиева Гъркова

Плевен България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Э. Молленхауэр - Мальчик Паганини

Бабаян Георгий

Москва Русия

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Петър Христосков - "Малка токата"

Борис Стойчев

Пловдив България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Ръченица - Светослав Обретенов

Прялка - Алфонс Хаселман

Виктория Антонио Маркова

София България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

Ю. Олийнык. Родной "Украинское Рождество"

Гаврылюк Алеся Юрьевна

Великая Березовица Украйна

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Giga - J. S. Bach Rondo - Romberg

Дарин Николаев Ламбрев

София България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Fausto Papetti - Emmanuelle

Инструментальный дуэт - Руссу Карина, Гурэу Даниел

Единцы Република Молдова

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Първа група: до 18 г. включително

"Строевско пайдушко"

Маргарита Караиванова

Плевен България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: 7 - 9 години

Бисерска ръченица

Мартин Монков

Плевен България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

Навино хоро (Сватбено хоро) от Елица Александрова, из сборник пиеси за арфа "Песни от Тракия"

Никол Самарева

София България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

Кайряшка тропанка

Павлос Ледиян Пенковски

Плевен България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Трета група: 10 - 12 години

1. Песен и игра - Петър Христосков/ 2. Хор на ловците - Карл Мария фон Вебер

Рая Русева Русева

София България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: 7 - 9 години

Бенцион Елиезер - "Игра"

Симеон Стойчев

Пловдив България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: 7 - 9 години

Бавна мелодия (Средна Северна България)

Славян Ивайлов Мацев

Плевен България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

1. Мелодии за оркестър - муз. А. Кокарешков

2. Пиринска китка - муз. П. Кръстев

Фолклорна група "ВЕСЕЛИНА"

Благоевград България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Първа група: до 18 г. включително

"Хор на Ловците"

Цигулков ансамбъл "Звездички"

Бургас България

G1) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Първа група: до 18 г. включително

1. Blue stone of land

2. Going to homeland

"Ey" ensemble

Hohhot Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

2nd movement William Walton Piano Quartet

Ad Libitum Piano Quartet: Adrianna Zając - violin, Bartosz Paradowski - viola, Martyna Pasierbek - cello, Michał Olejnik - piano

Kielce Полша

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

H. Wieniawski: Capriccio no. 7 La Cadenza, Op. 10

Adrianna Zając

Kielce Полша

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години

Her eyes

Amirhossein Raoufee

Tehran Ислямска република Иран

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

The beautiful countryside Composer: Li Ling Ling

Chung Thien Shiong

Kuala Lumpur Малайзия

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

Bohuslav Martinů - Variations sur un thème Slovaque, H. 378

Czarakcziew/ Kowal Duo

Krakow Полша

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

Niccolo Paganini: Caprice in E-flat Major, Op. 1, No. 23

Danqi Zeng

Mason САЩ

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години

Haydn's "C Major Cello Concerto" third movement

Ding Ding

Zhengzhou Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Четвърта група: 13 - 15 години

Melody of Steppe

Eerdunbuhe

Huh Hot Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

Carl Stamitz: Viola Concerto in D Major, Op. 1: I. Allegro

Fuyao Li

København Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години

Dittersdorf - Double Bass Concerto 1st mov.

Junzhe Jia

Taiyuan Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години

V. Runchak - Hutsul mosaic for domr ensemble (edited V. Ivko)

V. Ivko - Final Concerto - Symphony

Lik domer

Kyiv Украйна

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

S. Prokofiev Violin Sonata No. 2 in D Major, Op. 94a, 2nd Movement

Quyang Chen

Beijing Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

1. The Rising Sun

2. Homeland

Suerge

Huh Hot Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

Yevghen Milka - Kolomyjkas

Valerii Ivko - Allegretto and Presto

Svitlana Bilousova and Alina Podlypenska

Kyiv Украйна

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

Traumerei - Kinderszenen Op.15 / R.Schumann

Wie Melodien zieht es mir - 5 Lieder Op.105 No.1 / J.Brahms

TaeYoung Kang

Busan-si Република Корея

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

Lyrical Song

Tây Duo

Tehran Ислямска република Иран

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

"The Return"

Tây Ensemble

Tehran Ислямска република Иран

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Втора група: над 18 г. и без възрастови ограничения

Sibelius Violin Concerto Op.47, 1st Movement

Ting Liu

Beijing Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

Joseph Schubert Concerto For Viola And Orchester in C Major, I: Allegro

Yuhan Lin

Zhejiang Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Пета група: 16 - 18 години

Gaspar Cassadó Suite for Cello Solo, III-Intermezzo e danza finale

Yuyao Xiong

Tianjin Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години

Franz Waxman: Carmen Fantasy

Zixuan Shen

BEIJING Китай

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години

Д. Завинул - А. Виницкий, Mercy! Mercy! Mercy

Мила Рожкова

Москва Русия

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Седма група: над 25 години

Л. Коханська "Noel"

Ольга Атаманчук

Киев Украйна

G2) Фолклорни и класически инструментални състави (ансамбли, оркестри)

Шеста група: 19 - 25 години